Makijaż permanentny Piaseczno Long Time Liner

Long Time Liner to najlepsza metoda na wykonanie makijaży permanentnych odkąd się pojawiła (lata 80te). Jest niekwestionowanym liderem zdobywając w swej dziedzinie corocznie nagrody w mistrzostwach i prestiżowych konkursach Forum Beauty  Award.

Cechą tej pigmentacji jest niezwykła delikatność i naturalność makijaży. Jej zadaniem jest dyskretne wydobycie piękna bez efektu sztuczności i przekoloryzowania twarzy odmładzając ją, łagodząc rysy i wyrównując rózne asymetrie oraz maskując niedoskonałości.

Long Time Liner jako jedyne urządzenie na świecie posiada certyfikat medyczny, dzięki czemu ma szerokie spektrum zastosowania jak odbudowa sutków po mastektomii czy tworzenie rozświetleń pod brwiami czy ustami (liplight). Igły do makijażu Long Time Liner dla każdego klienta są jednorazowe i cienkie jak igły do akupunktury dzieki czemu zabieg jest niemal nieodczuwalny, pozostale elementy są  sterylizowane w autoklawie ktory jest wyposażeniem mojego salonu.

Barwniki uzywane do makijażu są mineralne, nieorganiczne i bez metali ciężkich, wyglądają niezwykle naturalnie na naszej twarzy nie zmieniając tonacji ,a jedynie jaśniejąc.

Zapraszam na konsultację z rysunkiem by zobaczyć siebie w nowym obliczu - młodszą, piękniejszą  i wyrazistszą niż dotychczas.

Cennik

zabieg  cena cena po rabacie
 Kreska górna zagęszczająca rzęsy  450 zł 380 zł
 Kreska górna dekoracyjna  550 zł 470 zł
 Kreska dolna  350 zł 300 zł
 Brwi (metoda cieniowania)  800 zł 680 zł
 Brwi (metoda włoskowa)  1000 zł  850 zł
 Kontur ust  600 zł 510 zł
 Kontur ust z cieniowaniem (efekt powiększenia)  800 zł 680 zł
 Kontur ust z wypełnieniem (efekt pomadki)  1000 zł 850 zł
 Liplight (rozświetlenie ponad konturem ust)  150 zł 130 zł
 Makijaż naprawczy (wykonany gdzieś indziej) 120% ceny w cenniku  

 

Brwi

 
Usta
 
 
Kreski
 
 

#e3271b

Makijaż permanenty piaseczno