Makijaż permanentny Magdalena Sip

Depilacja laserowa – Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Józefosław

 

Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip

Zależy Ci na długotrwałym efekcie idealnie gładkiej skóry? Osiągniesz go za pomocą depilacji laserowej. Wykorzystuję najskuteczniejszy laser w trwałej depilacji LIGHTSheer Desire firmy Lumensis, który usuwa niechciane włosy na stałe, a co najważniejsze bezboleśnie i bezinwazyjnie, nie powodując uszkodzeń skóry. Oferuję depilację laserową nóg, okolic bikini, pach, twarzy oraz innych części ciała, z których można pozbyć się niechcianego owłosienia.

Zapewniam bardzo precyzyjnie wykonany zabieg depilacji laserowej, co wpływa na jego skuteczność, dzięki czemu odwiedzają mnie również klienci z Piaseczna, Konstancina-Jeziornej i Warszawy.. Wasze zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Zastosowanie wysokiej mocy efektywnej urządzenia w połączeniu z dynamicznym chłodzeniem kontaktowej końcówki szafirowej, zapewnia ciągłe chłodzenie skóry przed, podczas i po oddaniu impulsu terapeutycznego, co działa znieczulająco i kojąco. Ponadto laser LIGHTSheer Desire zapewnia bezpieczną depilację także dla skóry o ciemnej karnacji. Zabiegi wykonuję w serii 6-9 zabiegów w odstępach co ok. 6 tygodni. Przy około 5 zabiegu, gdzie zostają niewielkie ilości włosków (ok. 10%), koszt partii w moim gabinecie laseroterapii wynosi zawsze 100 zł.

 

LIGHTSheer - niezawodny zabieg depilacji laserowej

Przed dokonaniem depilacji laserowej przeprowadzam szczegółową konsultację, dzięki której mogę ocenić stan oraz typ skóry i do tych czynników laser dopasowuje sam natężenie wiązki laserowej. Ostateczny efekt zabiegu zależy od typu skóry, jednak moja precyzja i dokładność jego wykonania ma kolosalne znaczenie przy ilości serii i efekcie końcowym.

Najskuteczniejszy laser depilacyjny - złoty standard na rynku światowym.


Depilacja Laserowa LightSheer

Zalety depilacja laserem diodowym LIGHTSheer

• Metoda trwała - depilacja laserem diodowym LIGHTSheer Desire usuwa włosy na stałe. Oszczędza nieprzyjemnych, czasochłonnych zabiegów takich, jak depilacja mechaniczna, depilacja woskiem, golenie czy elektroliza, które trzeba powtarzać co kilka dni lub tygodni, i które niosą ryzyko wrastania włosów, powstawania przebarwień i blizn.
• Metoda szybka - zabieg trwa kilka minut w przypadku wąsika a depilacja nóg zajmuje ok 20 minut.
• Metoda prawie bezbolesna - dzięki zastosowaniu chłodzącej końcówki ChillTip TM lub systemu zasysania skóry zabieg jest niemal całkowicie bezbolesny.
• Metoda bezpieczna - każde z tradycyjnych technik usuwania niesie ryzyko wzrastania włosów, przebarwień, reakcji alergicznych a nawet blizn i możliwości zakażeń wszczepiennych. Depilacja laserowa jest wolna od tych zagrożeń, jest metodą bezinwazyjną, nie narusza delikatnej struktury skóry, działa powierzchniowo.
• Jako jeden z nielicznych na rynku, laser LIGHTSheer Desire, jest bezpieczny dla ciemniej karnacji, a jego duża głowica do większych partii znacznie przyspiesza czas depilacji nóg.

Wskazania

• ciemne, grube włoski
• nadmierne owłosienie
• problemy z wrastającymi włoskami, zapaleniem mieszków włosowych
• torbiel włosowata

„Przeciwwskazania dla depilacji laserowej:

• aktywna opalenizna
• rozrusznik serca
• choroby nowotworowe
• choroby dermatologiczne i infekcje skórne
• ciąża i karmienie piersią
• opalenizna
• nadmiernie wysuszona skóra, skłonność do silnych podrażnień

 

Złoty Laur kosmetologii 2014 i 2015.

Laser LIGHTSheer otrzymał nagrodę Złoty Laur kosmetologii 2014 i 2015 w kategorii: urządzenia do usuwania zbędnego owłosienia.

Złoty laur - deplilacja Laserowa Piaseczno

LIGHTSheer Depilacja Laserowa Piaseczno

 

 

 

 

 

Efekty depilacji laserem LIGHTSheer – zdjęcia przed / po:

przed zabiegiem po zabiegu
 Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip 1  Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip 2
 Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip 3  Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip 4
 Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip 5  Depilacja Laserowa Józefosław Salon Urody Magdalena Sip 6

 

 

facebook