Makijaż permanentny Magdalena Sip

Salon Urody PiasecznoMagdalena Sip jest zdobywczynią prestiżowej licencji firmy Long Time Liner w 2011 roku zdobywając przeszkolenie u najlepszej osoby w Polsce Pani Magdy Bogulak. Sukcesywnie się doszkala uczestnicząc w corocznych seminariach, szkoleniach i wykładach.

Jej specjalizacją jest makijaż permanentny i mikropigmentacja medyczna. Jej zadaniem  jest wydobyć indywidualne piękno każdej kobiety a także skorygować niedoskonałości wyglądu,asymetrię twarzy czy też odmłodzić.

Dzięki jej doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc kobietom po zabiegach chirurgicznych np. w odbudowie sutka czy kamuflarzu blizn potarczycowych. Technika pracy Magdy opiera się na pracy igłą do akupunktury wymagającej dużej precyzji pozwalającej na lekkie i naturalne wykończenie makijażu i dająca nieograniczone możliwości cieniowania i prawie nieodczuwalne doznania bólowe.

Technika Long Time Liner wykonana przez Magdę pozwoli na wydobycie z każdej kobiety jej naturalnego piękna i sprawi, że poczuje się zadbana i elegancka i wyrazistsza, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo i higienę wykonywanej pracy. Wyjątkową a zarazem bezcenną cechą Pani Magdy jest profesjonalne doradztwo, bezbłędny dobór koloru oraz kształtu – dwóch elementów, z którymi Panie miewają podstawowy problem.

 

facebook